vyznaní sms

19. dubna 2007 v 12:45
Jak moc může člověk milovat? Kolik lásky dát tomu druhému? Na kila se to spočítat nedá, ale kdyby to šlo a zajel bych do sběrny, tak jsem nejbohatší člověk na světě. Moc Tě lásko miluju.

Představ si,že jsi venku a prší.Každá kapka,která dopadne na tvé tělo je můj polibek a kousek mojí lásky.I když budeš úplně mokrý pořád nebudeš vědět jak moc tě miluju.Ani ta největší bořka by neměla tolik kapek,aby ti ukázala,že jsi to nejlepší a nejkrásnější co mě v životě potkalo..

Ma laska k Tobe je jako zar,kdyz slunce spaluje vecerni oblohu a barvi plujici mraky do ruda...skoda jen,ze tedka nemohu byti s tebou,abych ti to rekl do oci,do tech nadhernych a presto tak hlubokych...Miluju Te Broucku a zivot bez tebe by nemel smysl...

Uz jen vzpominky poletuji v prostoru me hlavy.Vse ostatni je pryc-zmizelo-jako ty. Za cas se to zase objevi. Jako ty.Mozna...

Proc osud lidskych srdci je tak vzdaleny,proc zivot jako kniha lezi pred nami,proc tolik nesnazi nami prochazi, proc lide kdyz se sejdou se zase rozchazi?

Jsi andel,co nadeje mi dava,jsi kvetina,co nikdy neuvada.Jsi slunce,co tak hreje,jsi smisek,co se porad smeje.Jsi vino,kterym se opijim,jsi vejir,kterym se ovijim.Jsi denni svetlo i nocni svit,jsi motyl,co do srdce mi vlit.Jsi smich a plac a taky hrich,tak prosim nebud jen ve snech mych!


Mám ho uvnitř.Celé se chvěje radostí kdy? je s tebou,jásá kdy? ve tvých očích zahlédne alespon záblesk smíchu a pláče kdy? má? starosti a tápí? se.Je tak malinký ?e by se ve?lo do tvých dlaní a přitom tak obrovský ?e celý svět nestačí aby splnil v?echny jeho přání.nesu ho na dlani a dávám ti ho proto?e ti u? dávno patří.Nesu ti svoje srdíčko...

Jasná hvězda k zemi padá, její lesk se ztrácí víc, jen ona věděla, ?e mám tě ráda, jen ona hladila mou uplakanou líc. Hvězda zhasla, jak ta láska, která zdála se tak veliká. Na srdci jizva, na tváři vráska, kdy? si řek :,,Mě se to netýká!?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.